Miarą naszej miłości nie powinny być deklaracje lecz zaangażowanie.

ministranci z rodzinami 2020.jpeg

Faustynki,
Chór parafialny i zespół ISKRA

To nazwa scholi dziecięcej działającej w naszej parafii pod kierunkiem p. mgr Beaty Szulc - katechetki. Chórowi natomiast dyryguje p. mgr Szczepan Bińkowski, nasz organista. Zespół ISKRA wykonuje muzykę uwielbienia już od wielu lat i przygotowuje stopniowo do posługi nowe pokolenie.

Robić prace domową

Ministranci

Liturgiczna służba ołtarza naszej parafii składa się z 30 ministrantów oraz 4 nadzwyczajnych szafarzy. To okazja do zaangażowania młodych mężczyzn w posługę uczącą odpowiedzialności i samodyscypliny. W tym roku ich grono zasiliło 3 nowych kandydatów.

Dnia 27 marca 2021 roku ks. Proboszcz ustanowił w naszym kościele parafialnym 7 nowych lektorów dla Archidiecezji Łódzkiej. Wśród nich 3 z naszej wspólnoty.

IMG_5346.jpeg

Zespół synodalny

Nasi parafianie aktywnie uczestniczą w inicjatywach Archidiecezji Łódzkiej. Parafialny zespół synodalny uczestniczy w obradach diecezjalnego Synodu Duszpasterskiego.

Koła Różańcowe

Przez rożaniec świat oczekuje pomocy Boga. W tą niezwykle głęboką modlitwę rozważania życia  Jezusa i Maryi zaangażowanych jest dziesiątki osób w naszej parafii.

Koła Żywego Różańca
IMG_2838.heic

Kandydaci do bierzmowania

Wiara młodych ludzi rozwija się pod okiem duszpasterzy przygotowujących kandydatów do jej publicznego i dojrzałego wyznania.

4 maja 2021 roku ks. Bp Ireneusz Pękalski udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.