Miarą naszej miłości nie powinny być deklaracje lecz zaangażowanie.

ministranci z rodzinami 2020.jpeg

Chór parafialny oraz Faustynki

Faustynki to nazwa scholi dziecięcej działającej w naszej parafii pod kierunkiem p. mgr Beaty Szulc - katechetki. Chórowi natomiast dyryguje p. Weronika Redlicka, nasza organistka.

Robić prace domową

Koła Różańcowe

Przez rożaniec świat oczekuje pomocy Boga. W tą niezwykle głęboką modlitwę rozważania życia  Jezusa i Maryi zaangażowanych jest dziesiątki osób w naszej parafii.

Aktualnym opiekunem jest ks. Zbigniew - wikariusz.

IMG_2838.heic

Ministranci

Liturgiczna służba ołtarza naszej parafii składa się z 20 ministrantów oraz 4 nadzwyczajnych szafarzy. To okazja do zaangażowania młodych mężczyzn w posługę uczącą odpowiedzialności i samodyscypliny. W tym roku ich grono zasiliło 3 nowych kandydatów.

Dnia 27 marca 2021 roku ks. Proboszcz ustanowił w naszym kościele parafialnym 7 nowych lektorów dla Archidiecezji Łódzkiej. Wśród nich 3 z naszej wspólnoty.

IMG_5346.jpeg

Parafialna Rada Duszpasterska

Nasi parafianie aktywnie uczestniczą w inicjatywach Archidiecezji Łódzkiej. Parafialna Rada Duszpasterska uczestniczy w obradach diecezjalnego Synodu Powszechnego.

Koła Żywego Różańca

Kandydaci do bierzmowania

Wiara młodych ludzi rozwija się pod okiem duszpasterzy przygotowujących kandydatów do jej publicznego i dojrzałego wyznania.

9 maja 2023 roku ks. Bp Ireneusz Pękalski udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.